KOHORTA

Oficjalne Forum Gildii Kohorta W Grze Runes Of Magic

#1 2011-06-02 09:47:25

 Frufru

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-19
Posty: 54

o pokojowkach

Nie chodzi o pokojowke, która nas wprowadza do naszego domku ale ta która trzeba sobie niestety ‘wynajac’ – kupic. Będąc w domku, wchodzimy w jego menu (lewy gorny rog) i tam w Liste pomocy Domowych – Zatrudnienie. Wybor zalezy jedynie od naszych wymagan co do jej/jego umiejętności. Czasem może zdarzyc się, iż akurat ta z odpowiednimi dla nas skillami będzie już zatrudniona, gdyz to menu jest dostępne dla wszystkich graczy. Nie ma co plakac! System odswieza się co jakis czas i może się nawet okazac, ze gdy odczekamy, pojawi się nawet lepsza oferta Można mieć szesc pokojowek, kazda nastepna kosztuje jeszcze raz tyle co poprzednia (pierwsza 200k golda, druga 400k, trzecia 800k itd).

Kazda pokojowka ma 8 paskow z atrybutami:

Zażyłość – odpowiada za poziom każdego innego; nie można podnieść innego atrybu powyżej poziomu zazylosci
Charyzma – im większy poziom, tym wieksza ilość itemkow od pokojowki (np. lvl8-9 daje 6; lvl10-14 daje 7 itd. w przypadku pierwszych czterech umiejętności; lvl8-15 daje 4, 16-23 daje 5 itd. z alchemii)
Zmęczenie – za każdy itemek/buff który nam da, pasek zmaczenia zapelnia się o 25, za kazda rozmowe o 15; jak zapelni sie calkiem, musimy jej/jemu dac odpocząć.
Umiejętności Magiczne – poziom umiejestnosci magicznych; zwiększa atak magiczny lub ataki krytyczne magiczne
Bitewne – poziom umiejętności bitewnych; zwieksza atak fiz lub krytyczny fiz.
Obronne – poziom umiejętności obronnych; daje HP lub obrone
Kucharskie – daje jedzonko dajace buffki
Tworcze – poziom umiejętności alchemicznych; daje magiczne potki

Itemki maja 24h trwałość, po tym czasie znikaja z naszego plecaka. Co 20 poziomow, dostaje się cos nowego z itemkow (1-20, 21-40, 41-60…), z alchemii od 1-30 poziomu sa trzy rodzaje eliksirow, 31-40 kolejny, 41-50 natepny, i dalej co 10.

Aby poziom umiejestnosci wzrastal, wystarczy z nich korzystac. Warto tez sprawdzac jej statystyki, żeby wiedziec czy poziom zażyłości nie jest za niski Pomoc domowa jak każdy człowiek, lubi sobie pomarudzic. Kiedy nie jest posluszna, wystarczy z nia troche pogadac. Posiadanie pokojowki, to nie tylko buffy, można na niej przechowywac jedna pelna zbroje i 10 innych przedmiotow.

Co dokladnie daje i na jakim poziomie, do wglądu tutaj (warto spojrzec zeby wiedziec co rozwijac): http://www.theromwiki.com/Housekeeper_Guide
Nie bede tlumaczyc, bo moge sie minac z prawda co do nazw

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
sklepy nurkowe